QTEK, qtek.in.ua - інтернет-магазин відеоспостереження та охоронних систем нового формату. З 2014 року наша команда почала працювати з системами організації безпеки, забезпечуючи надійний ритейл, установку та налаштування. Через 9 років, накопичивши достатньо експертизи та досвіду ми готові запропонувати вашій увазі новий та наповнений передовими рішеннями інтернет магазин Qtek.in.ua

 

Місія

Всі створені людьми речі призначені для покращення нашого життя. Так само ми формулюємо ціль інтернет магазину qtek.in.ua - зробити процес створення систем безпеки простим та доступним для кожного.

Цінності

 • Надійність.  Ми покладаємо основний акцент на надійність продуктів та послуг, які пропонуємо клієнтам. Покупці повинні бути впевнені в тому, що куплені у нас системи будуть працювати надійно в будь-яких умовах.
 • Якість. Ми прагнемо до найвищого стандарту якості у всьому, що ми робимо – від вибору продуктів до обслуговування клієнтів.
 • Професіоналізм. Наша команда складається з експертів у галузі відеоспостереження та безпекових систем, які завжди готові надати професійну консультацію та підтримку.
 • Клієнтоорієнтованість. Наша мета – забезпечити клієнтам рішення, яке відповідає їхнім вимогам.
 • Інновації. Ми прагнемо залишатися на передньому краї інновацій у галузі безпеки.
 • Етика. Ми дотримуємося найвищих стандартів етики в усіх аспектах нашої діяльності. Ми прагнемо до чесності, прозорості та відповідальності у наших взаєминах з клієнтами, партнерами та співробітниками.

Хто ми зараз

Сьогодні qtek.in.ua - молодий інтернет магазин, що динамічно розвивається. Всього за 8 місяців роботи в новому для нас форматі ми змогли сформувати асортимент з 3500 товарів та постійно працюємо над його збільшенням. У нас можна знайти надійні пристрої для організації безпеки від провідних виробників в галузі, серед яких Dahua, Hikvision, ATIS. Hilook. IMOU, Ajax, Ezviz, Greenvision, Oltec, Reolink, Seven Systems, ZKTeco та інші.

Наша команда

Team_image

Анатолій Іленчук

Керівник Qtek.in.ua

Співзасновник компанії Qtek та інтернет магазину Qtek.in.ua. Експерт в сфері відеонагляду, технічної безпеки, охоронних сигналізацій з досвідом понад 12 років.

Team_image

Андій Левицький

Керівник Qtek.in.ua

Співзасновник компанії Qtek та інтернет магазину Qtek.in.ua. Експерт в сфері відеонагляду, технічної безпеки, охоронних сигналізацій з досвідом понад 12 років.

Team_image

Віталій Сірко

Менеджер з продажу

5 років безпосередньої роботи з безпековою технікою, комунікабельність та індивідуальний підхід до кожного — сильні сторони Віталія.

Чому варто звернутись до нас?

 • Ми маємо великий досвід роботи з системами відеонагляду
 • Надаємо послуги відеоспостереження по доступним цінам
 • Наші виробники в топі найкращих постачальників якісного обладнання – Hikvision, Dahua, Hilook, Imou, Ezviz, Seven SystemsZKTeco, ATIS, Reolink, Oltec.
 •  У нас можна замовити систему відеоспостереження «під ключ»
 •  Є можливість підключення IP-систем SPEED DOME, а також організацію системи відеоконференцій «віддалений директор-підлеглі»

В майбутнє з грандіозними планами

Ми бачимо в qtek.in.ua майбутнього лідера серед ритейлерів в сфері продажу систем відеоспостереження, організації охорони за засобів сигналізації. Для цього плануємо нарощувати асортимент та вдосконалювати сервіс.